More

  Výroba plastů: Vybírejte z pestré nabídky kvalitních produktů

  Výroba plastů zajišťuje plastové desky, tyče a další produkty pro další využití v různých oblastech jako je obchod, reklama, stavebnictví, či elektrotechnika. Vybírejte z pestré nabídky plastových výrobků od spolehlivého dodavatele.

  Kvalitní produkty

  Výrobce plastových desek s dlouholetými zkušenostmi a komplexním know-how – to je společnost Mepla s.r.o. Na trhu působí již řadu let, během kterých si získala spokojené zákazníky, zejména díky vysoké kvalitě produktů a spolehlivému servisu. V nabídce najdete plastové desky o tloušťce od 1 do 120 mm v extrudované a lisované kvalitě, vybírat můžete z různých barev a rozměrů. Výroba plastů zajišťuje také plastové tyče a výroba individuálních dílů, které vyhoví vašim potřebám.

  Spolehlivá výroba

  Výroba plastových desek je udržována ve vysoké kvalitě. Receptury bez obsahu těžkých kovů, silikonů, halogenů, změkčovadel a podobných látek dávají vznik bezpečným produktům vhodných pro pitnou vodu i potraviny. Permanentní proces monitorování a vybrané suroviny zajišťují vysokou kvalitu. Díky neustálé inovaci vývoj plastových polotovarů umožňuje vyhovět i specifickým požadavkům, flexibilní úpravy nejsou problémem.

  Špičkový servis

  Kromě kvalitních produktů se můžete spolehnout také na profesionální servis. Díky rozsáhlým skladům a flexibilnímu řízení produkce jsou zaručený krátké dodací lhůty. V případě nejasností můžete vždy využít profesionální poradenství, zkušení pracovníci vám poradí. Společnost nabízí formátování polotovarů na požadované rozměry. Využít můžete také výrobu desek s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií.

  Díky pestré nabídce a rozsáhlé výrobě plastových produktů získáte na jednom místě vše potřebné. A to včetně individuálních dílů dle vašich požadavků a potřeb.

  Latest articles

  spot_imgspot_img

  Related articles

  spot_imgspot_img