More

  Test TotalAV VPN proti MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

  Která ze dvou VPN je lepší: TotalAV VPN, nebo raději zvolit MullVAD VPN? U obou VPN jsme porovnali parametry, sečetli body a výsledek je 4,8/10 vs 7,6/10.

  Rychlost downloadu a uploadu TotalAV VPN vs MullVad VPN, kdo lépe sviští?

  Rychlost připojení patří nejdůležitější parametry u VPN, a platí to i o TotalAV a MullVad VPN.

  První jmenovaná v našem testu dosáhla rychlosti 46 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 190 Mb/s. TotalAV se projevila o 144 Mb/s pomalejší nežli MullVad VPN.

  Zjišťovali jsme také upload, u Total AV VPN dosáhl hodnoty 9 Mb/s. MullVAD VPN jsme naměřili hodnoty 130 Mb/s, v důsledku čehož je o 121 Mb/s rychlejší.

  Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 42 ms. Konkurentovi MullVad VPN jsme naměřili v průměru 11 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak Total AV VPN se ukázala být o 31 ms horší.

  Skóre po první disciplíně TotalAV VPN – Mullvad VPN je 3 /10 : 7/10.

  Umí TotalAV VPN přehrávat seriály z Netflixu?

  Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, Total AV VPN tuto schopnost zvládne. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, MullVad VPN cizojazyčný Netflix odblokovat dokáže.

  VPN lze použít také pro odblokování videí běžně na YouTube blokovaných, přičemž, MullVAD VPN takovou dovednost zahrnuje. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube zahrnuje.

  Dobrá VPN by měla podporovat také MultiHop připojení, ochranu před únikem DNS a blokování malware. Například TotalAV VPN obsahuje ochranu DNS a MullVad VPN zase zahrnuje white list.

  U funkcí VPN je tak skóre 8 /10 : 10/10.

  Jak si stojí TotalAV v nabídce zemí a serverů?

  Nízká nabídka VPN serverů může způsobit nízkou rychlost, TotalAV VPN nabízí 70 serverů. V aplikaci MullVad VPN jsme napočítali 765 serverů. První z VPN ve srovnání tak udává o 695 méně .

  U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u MullVAD VPN v okamžiku psaní článku byl 36. Druhá porovnávaná VPN nabízí 35, o 1 méně. V tomto srovnání tedy prohrává .

  Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých TotalAV dokáže 1. MullVad VPN povoluje připojit současně 5 zařízení. Všechny parametry najdete v článku VPN zdarma.

  Jak platformy nabízí TotalAV a které podporuje MullVAD VPN?

  Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, Total AV má v nabídce Android OS a ochrání systém přístrojů iPhone, porovnávaná MullVAD VPN operační systém iPhone iOS připojí, zařízení se systémem Android zvládne zabezpečit.

  Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, TotalAV sídlí ve Velké Británii. Sídlo firmy provozující druhou VPN je ve Švédsku.

  Aplikace TotalAV VPN nebyla lokalizována v češtině, Mullvad VPN česky taky neumí.

  V hodnocení platforem dosáhla TotalAV VPN skóre 4/10, MullVad VPN získala 9/10.

  Cena v akci Total AV VPN a Mullvad VPN

  MullVad VPN si lze objednat již za 123 Kč měsíčně, předplatit druhou z VPN si můžete od 244 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 1/10 pro první, respektive 2 /10 pro druhou jmenovanou.

  Latest articles

  spot_imgspot_img

  Related articles

  spot_imgspot_img