More

  Vyzkoušeli jsme chytrý telefon s rolovacím displejem

  Oppo X 2021 se pohybem prstu změní ze smartphonu na tablet.

  Nejdříve to byly jen technologické koncepty, ale nyní se už dostaly do běžné nabídky. Displeje smartphonů konečně překonaly své dlouholeté limity a klidně je můžete složit na polovinu, nebo nově i srolovat.

  Samsung své modely skládacích chytrých telefonů letos povýšil na skutečné vlajkové lodě a přestože se stále hledá v jejich skutečném využití, nový Galaxy Z Fold3 je víc, než jen lákavým technologickým demem.

  Oppo nabízí odlišný pohled na využití moderních OLED displejů, jelikož část dokáže srolovat a schovat dovnitř zařízení. Vyzkoušeli jsme prototyp futuristického chytrého telefonu, který se vám v ruce změní na tablet.

  Sto tisíc krát
  Oppo X 2021 využívá odlišný systém než ten, který jsme již viděli u Samsungu, Huawei a Motoroly. Neláme se uprostřed, ale má ohebnou přibližně jednu třetinu displeje.

  Ta je v režimu smartphonu schovaná v těle zařízení a automaticky se vysune, když pomalu přejedete palcem po bočním tlačítku. Tehdy dvojice motorků pomalu rozšíří tělo zařízení a tím se i vysune do té doby schovaná část displeje.

  Latest articles

  spot_imgspot_img

  Related articles

  spot_imgspot_img