More

  Oblečení na kolo, které by vám ve výbavě určitě nemělo chybět

  I když je jaro v plném proudu, i v létě se můžeme setkat s nepříznivým počasím, studeným větrem, deštivým víkendem, který trávíme na dovolené na kolech… Proto je jasné, že takové bundy na kolo, ale také pláštěnky nebo vesty na kolo, můžeme potřebovat celoročně. Je lepší mít k dispozici bundu navíc a nepotřebovat ji, než se cítit nekomfortně, trávit dvě hodiny v zimě s drkotajícími zuby, a pak dva týdny stonat.

  Vyrazte na kolo téměř při jakékoli předpovědi počasí

  Předpovědi jsou mnohdy vrtkavé, a tak je dobré pojistit se kvalitním oblečením. V létě vám jistě přijde vhod pláštěnky na kolo, díky nimž bude váš trup v suchu, i když bude pršet „jako z konve“. Ve složeném stavu jsou skutečně „mini“, a stejně tak jsou lehké. To, že je povezete případně zbytečně, vám nebude vadit. K dostání jsou dokonce i pláštěnky na dítě v sedačce, což potěší všechny aktivní rodiče i jejich ratolesti.

  Kvalitní pláštěnku na kolo seženete již za něco málo přes 300 Kč, když je v akci. Klasická jednoduchá ponča jsou vám pak k dispozici již od 159 Kč, což je investice, která se za úkryt před deštěm jistě vyplatí.

  Mějte tělo v teple

  Vesty na kolo vám pomohou zajistit příjemné teplo celému trupu. K dostání jsou v decentních i zářivých variantách, takže vás bude skvěle vidět – budete-li si přát. Praktické jsou větru odolné varianty, jako např. model CASTELLI Squadra Stretch yellow flou. 

  Volit můžete i pánskou úzce střiženou cyklo vestu z větru odolného materiálu s odvětranými díly. Prostřední díl na zádech může být z voděodolného materiálu, a tak odolávat stříkancům vody od zadního kola. Tak to má např. SILVINI vesta TEAM  black-green.

  Tachometry a pulsmetry vám odhalí nejen vaši kondici

  Mít o sobě přehled, ale mít přehled také o svém výkonu na kole, je velmi zajímavé. Jsou vám proto k dispozici základní tachometry nebo tachometry s GPS, ale také pulsmetry, které vám sdělí všechny informace, které vás zajímají. Co třeba SIGMA počítač BAELINE 1200, který má 12 funkcí, intuitivní ovládání, dlouhou životnost, je voděodolný…? Anebo o něco dražší model SIGMA počítač BASELINE 1200 WL s 12-ti funkcemi a bezdrátovým měřením…

  Mnohé vybavení na kolo pro muže, ženy i děti, najdete na bikero.cz. Skvělé ceny, kvalita zboží i rychlost dodání vám udělají radost.

  Latest articles

  spot_imgspot_img

  Related articles

  spot_imgspot_img