about web
Story about blackmag.cz, icons // novinky
ikonky
historie

Na začátků všeho byla touha. Touha tak veliká, že mi dovolila splnit si sen a otevřít si druhý web. V hloubi duše jsem toužila po osobním webu od samého začátku. Až skutečnost, že to dokážu mi dovolila se toho chopit a tak jsem v červenci - přesně 18. července roku 2007 založila malý, zvláštní web s názvem tajemno.hu.cz. To jsem byla ve fázi, kdy mě tajemno velice přitahovalo. Netrvalo dlouho a web se dostal do první rozrůstající fáze, fáze s názvem muerte.hu.cz. Smrt, Gothika a možná ještě něco z tajemna. Bylo to poprvé co jsem se začala zajímat o gothický styl a poprvé, co jsem začala psát. Tato fáze trvala mnoho měsíců, ale nakonec jsem se posunula dál a díky Honzovi jsem dostala skvělý hosting na mixzone.net (později mixzone.cz). Web prošel doménami gothic.mixzone.net, gothic.mixzone.cz a blackmag.mixzone.cz. Měsíce jsem se vyvýjela, měsíce jsem na webu pracovala, pokaždé, jako kdyby to bylo poprvé. Mraky rekonstrukcí, grafiky, informací a článků.. až do 30. verze webu, kterou jsem zvěčnila pořízením vlastní domény blackmag.czb>. Osobní web jsem zdokonalila a nazvala ho blogem na subdoméne blog.blackmag.cz. Poslední změnou ve vývoji byl fakt osobnosti a tak je web znovu na své pravé doméně blackmag.cz...

V roce 2018 je web stále online. Oslavil 11 let svého webového života a je to především koutek plný tvorby.

Domény webu:
- Tajemno.hu.cz
- Muerte.hu.cz
- gothic.mixzone.net
- gothic.mixzone.cz
- blackmag.mixzone.cz
- blackmag.cz


Webový tým Tato stránka byla během své existence přizpůsobena několikrát pro více administrátorů. Nakonec byl vytvořen tým, který mohl libovolně na stránku přispívat v rámci grafiky. (Avalon, Lady.Cats, Maus, Sarah)

vy o stráce

by Kate Knightley [Katka001.Blog.Cz]
"Je naprosto dokonalý! Každý lay, který dělá Magg stojí za to ;)"
by Darela
"Ja nemam slov na tento design! Velka cest pro vyrobce! 100x lepsi nez ten predtim, je tam Shakira nadherna, vsechno na designu je nadherne! DOKONALE OD PROFIKA!"
by Háretix [BrAngelina-Family.Net]
"Parádní, prostě Magg je nejlepší :) SKvělá grafička :)"
by Nattynax [AngelinaJolie.Sk]
"Co se týče layoutu, je to nezaměnitelný rukopis magg ;:) ale jako vždy skvělý"

back