Chytla mě tvorba ikonek...
Malička miniaturní grafika, která má prezentovat stránky na stránkách ostatních.. teoreticky. Prakticky je já u ostatních webů moc nepoužívám, ale.. tyhle čtyři těchto osum - zbrusu nových ikonek pro tento web se mi celkem líbí...


Názory (7)
Nikon v akci, aneb snaha fotit
Dneska jsem narazila na pár labutí na jezeře. Voda se nádherně leskla a ony byly jako baletky.. fotek mám přes 300, ale zatím jsem do galerie nahrála jedinou.. vaše názory jsou vítány.A další jsou v galerii..
Názory (6)
Drtička nebo traktor?
Po návštěvě u nadřízeného se změnil obsah debatujících skupinek. Už se neřešilo to, kdo napadl Mikea, ale to, jak se šéf rozhodnul věci řešit. Centrem odporu a nenávisti se tak stal právě Parker, který se sám schoulil do klubíčka a snažil se předstírat, že neexistuje. Těžko říct, jestli v hloubi duše činu litoval, nebo ho jen trápilo momentální postavení u ostatních agentů.

Kromě věčně utrápeného výrazu Parkera lidi potkávali Johna. Člověka, který byl Parkerovi v devadesáti procentech na blízku. Dovolil Mikea pomluvit a dal podnět k jeho napadení. Jak se on momentálně cítí? Jasné bylo jen jedno - nikdo se neodvážil zaklepat na dveře domu Charlieho. Ten se naučil společně s Joem vracet po hlídce hned domů - za Mikem.
pokračovat...
Názory (2)
Designový dárek k svátku
Vzhledem k tomu, že znám jednoho Pepu a ten delá stránku o kapele Sirenia, udělala jsem mu jako dárek design (19.3. - svátek má Pepa/Josef). Tvářil se spokojeně, tak snad to stojí za to..


Všechno nejlepší "Joe" :)
Názory (6)
Zbytečný čas, zbytečná práce
Jsem neuvěřitelně rozčilená a doufám, že je to vidět! Trávím u tvorby designů a www stránek hodiny svého času, ale to co se stalo dneska mi zvedlo všechno, včetně vlasů. Vždycky jsem si myslela, že je všem jasné kolik práce takové nakódování stránky dá, kolik sil to vezme a jak dlouho se u toho sedí. Ještě k tomu, když jde o opravdu rozsáhlý web se spousty scriptů a divů a čeho všeho ještě..

Já fakt moc ráda dělám věcí dvakrát. Klidně si upravte a totálně doserte kódy, které jsem vám předtím pracně udělala a pak mi klidně napište, že jste si chtěli něco vylepšit a že se vám to prostě jenom nepovedlo. Nikdy jsem si nemyslela, že mi ze zakázek budou hrůzou stát vlasy na hlavě a oči se mi budou v pohotovostním režimu tlačit hluboko do hlavy - jen aby se na to nemusely dívat... pokračovat...
Názory (1)
Nová tapeta mé plochy (3)
Už několikrát jsem zde nechávala odkaz na náhled na mojí plochu milovaného lapťůpku.. no a dneska - po celkem dost dlouhé době dodávám další verzi. Je jednoduchá, možná nudná..ale přehledná.. a je to po tom předtím příjemná změna. Můj modrý lapťúpech se přehřívá radostí.. xD

Názory (5)
Japonsko bez Japonska...
Myslím si, že ani nemusím do podrobna líčit, co se stalo v Japonsku. Zemětřesení následované vlnou tsunami, stovky/tisíce mrvých, tisíce pohřešovaných a miliony (!) bez vody elektřiny a bez pomoci. Že je to hrozné? To ano, ale přemýšleli jste už o tom, jak velké následky může tohle všechno mít? Přemýšleli jste už o tom, že by také Japonsko mohlo prostě zmizet?

Zemětřesení, tsunami... dva velké přírodní živly. Viděli jste videa? Viděli jste co to vlastně dokáže? Země se hýbe a hraje si se vším, co člověk stvořil.. ještě je tu někdo, kdo si stále myslí, že člověk je vládcem země? Nemáme na přírodu a dokud si to neuvědomíme, budeme trpět víc a víc... pokračovat...
Názory (4)