Podzimní líčení
24.11.2015 • Komentáře (4): napsat • Téma : Názory a články
Líčení je pro mě osobně jeden velký otázník. Nejsem jedna z těch, co se líčí 365 dní v roce a ještě několikrát denně - jinak pro každou příležitost. Moje šmínkoidní nádobíčko je poměrně skromné oproti mnoha dámám. Jedinou moji "sběratelskou vášní" jsou laky na nehty. No ale pojďme dál...

Osobně na oči preferuju přírodní odstíny. Nepatřím k těm odvážných dámám které si na svoje víčka dokážou ať už úhledně nebo neúhledně napatlat barvy jako je růžová, modrá a jim podobné. I když třeba zrovna fialovou barvu miluju, sahám raději po odstínech hnědé, max lehce do zelena, do zlata a odstníny černé až stříbrné.

Na internetu je spousta úžasných příkladů líčení, ale mě trvalo nějakou dobu získat si aspoň trošku sebedůvěry a napatlat si na oči dvě barvičky. Teď už to dělám automaticky, ale dřív to byla jedna barva, řasenka a nazdar. Dneska je moje rychlost líčení velice podobná, jen používám barvy dvě, řasenku a někdy ještě oko dolaďuju tužkou na oči.. ano, jen někdy.

Každopádně musím uznat, že se mi líbí tento typ líčení:Decentní kouřové líčení je vůbec mým favoritem, ale pořád mám trošku strach se rozšoupnout i v oblasti pod okem.. nemám ráda zmalovanost, připadám si pak jako klaun. Což mi připomíná líčení "až k obočí".. tomu popravdě moc nerozumím. V rámci třeba hudebních kapel či interpretů na koncerty - proč ne, ale jako denní ani noční líčení si to moc nedokážu představit.A tomuhle už vůbec nerozumím.. zachvilku si budeme stíny patlat na polovinu obličeje? Jejda.. co na to říct, asi budu brzo OUT...Jenže to já jsem nejspíš i tak, proto make-up zásadně nepoužívám.. Ano, čtete dobře. Mám ho, leží hezky na polici a čeká na využití, které nepřichází. Mám ráda realitu, takže jediné co dělám, když už se chci namalovat je zvýraznění očí. Jestli je to dobře nebo špatné.. osobně mi nezáleží moc na nějakých trendech. Stíny mám ráda, ale myslím si, že nejspíš nikdy (nebo aspoň v dohledné době) nechytnu po jiných barvách a typech líčení.

A podzim vítám nějak takto:
A co vy, líčíté se každý den?:)Anitra | 04.07.16
One or two to rembeemr, that is.
Medford | 04.07.16
The hoesnty of your posting is there for all to see
Affinity | 04.07.16
paritkpaprikaIf you want to see some really exotic culture you should watch our video Made in Sweden on my channel. Watch Inga kill some ninjas in the deep forests of Sweden. Yeaaahh…
Raynes | 04.07.16
What a rotten idea to just leave it on the side of the road. You should be ashamed of yourself for being such a rotten b!tch. I hope you learned a lesson from this. Never get another pet. You are not prepared to give it the love and attention it will need. A kitten is just a bafRcyeberen.es : Was this answer helpful?
Komentovat.
Name / Nick:


Web: (ve tvaru http://www.yourdomain.com)


Comment: