11 let online, budíček!
14.12.2018 • Komentáře (3): napsat • Téma : Design stránky
Baf! ... No dobře, uznávám, že jsem na tuto stránku nesáhla asi tak rok a pùl. Ale stále je tu (To má být omluva!), a tak jsem se rozhodla snad (doufám) konečně s tím něco udělat. Pro začátek stisknìte asi tak desetkrát klávesu F5, ať se pořádně zaktualizuje nový design stránky, už 108. !!!

Abyste věděli, tak jsem to vzala hezky od podlahy. Stránka nemá pouze nový design, ale má také zbrusu nové sekce. Projeïte si to nejlépe asi všechno, porotože jsem upravila snad komplet co jsem na stránce našla. Porozhlédnìte se a hlavnì zbystřete v navigaci odkaz tvorba-novinky, kde ode dneška uvidíte veškeré novinky o tvorbě, která bude. Už jich tam dokonce pár máte, aby řeč nestála.

Mrkněte třeba na nové fotky.

Pamatujete si ještě na příběh "Název zůstává utajen"? Bude z toho kniha. Ano, vážně. Moje maličkost nezahálela a psala a psala. Něco málo se můžete dovědět v sekci věnované této záležitosti. Už má však svůj název. 18.oběť.


Jsem zpět!! Chyběla jsem vám? xD

Vaše Mac.mac | 14.12.18
Jéé holky, děkuju vám oběma:)

Majko: já koukám, že sem chodíš :) Moc mě to potěšilo. Ta kniha je ještě běh na dlouhou trať, ale uvidíme. Snad se to v průběhu příštího roku konečně hned. Kdo ví, co z toho bude.

Katy: Platí, Cestování doplním co nejdříve. Nevím, jestli se překonávám, ale po dlouhé době mě to zase chytlo. xD
majka528 | 14.12.18
No páni, Magg, to je senzační, že jsi zase tady, moc jsi mi chyběla, často jsem sem chodila a ty stále nikde. Tak jsem ráda, že jsi po takové dlouhé době zašla sem a je vidět tolik změn a moc hezkých. Ještě mě čeká pořádné to vše projít. Na knížku od tebe se těším, doufám,že bude brzo na pultech v obchodech, ten žánr já osobně mám ráda. A doufám,že sem zase zavítáš a ne tak jako posledně, že jsi si dala víc jak rok čas /asi jsi měla svůj důvod/. Těším se na další novinky od tebe a přeji ti hodně úspěchů , elánu a energie při tvé tvorbě.
Katy | 14.12.18
Musela jsem si to důkladně prohlédnout, než jsem se dostala ke komentáři. Přece jen, je to nějaký pátek, co jsem si sekce prohlížela nějak detailně. Ale dneska, ano. :) Nad tvým vzhledem se skláním, jako nad každým, který si kdy vytvořila. Překonáváš sama sebe, a ty to moc dobře víš. Paráda! Velmi si mě navnadila na knihu, i když víš, že zrovna na tento žánr nejsem. Ale, jelikož jsi to ty, nemůžu se dočkat až to uvidím na pultech knihkupectví! :) Nějaké fotky jsem sice viděla u tebe na FB, ale když to tu člověk vidí, tak pěkně pohromadě...genialita focení se ti upřít opravdu nedá! Těším se nesmírně na sekci "Cestování". Takže s tou si pospěš! :D Doufám, že se to od této doby tady bude pouze hýbat, a že už nevysadíš na takovou dobu! Než by tě člověk opět překecal, aby jsi s tím něco začala dělat, mohlo by uplynout dalších pár let. :D Takže, takto se mi to líbí, a doufám, že si tu budu moct přečíst spoustu novinek o tvém graficko - fotograficko- knihu píšícím životě :)
Komentovat.
Name / Nick:


Web: (ve tvaru http://www.yourdomain.com)


Comment: