Grafika je druh emoce
12.02.2017 • Komentáře (2): napsat • Téma : Design stránky
Rok. Rok jsem na tenhle web nesáhla. Ani nechápu, jak jse to vlastně mohlo stát. Nový desing? Rozhodně. Když se účastníte něčeho takového, jako je koncert dvou mistrů momentálního metalového nebe (ne, nemyslím to tak, že jsou tyhle kapely mrtví!!!), nejde to jinak, než začít tvořit a poslouchat dokola jejich muziku, i když je konceptem i textem tolik odlišná, že by člověk řekl, že se nedá zkloubit do jednoho díla. Ale stejně, jako je lze vidět na jednom pódiu střídající se před stejným davem, tak je lze dát vedle sebe do hlavičky těchto praštěných zapomenutých stránek.

Nadpis: Filozofování?
Tak určitě. Protože prostě když děláte něco takhle bláznivého v jednu ráno, tak prostě nejde nefilozofovat, ačkoliv je to všem ukradené, protože každý normální člověk prostě právě počítá osumdesátou ovečku nebo už stačil vytvrdnout u šedesáté druhé vlnatice. Já poslouchám písničky o krvi a černých mších říznuté kosmickými algoritmy. Praštěné? Samozřejmě.

K jádru oříška.. grafika je prostě druh... nebo nástroj emoce. Je stejná jako hudba. Dokáže vyjdřovat energii, bojovnost, mocnost... ale i nudnost a únavu. Osobně doufám, že k Vám tenhle design spíš hraje muziku těchto dvou excelentních kapel. Protože prostě All we need is blood... BLOOD! U toho přece nejde usnout, nebo jo? Mimochodem, design nese číslo 106. Hu! Ha! (pozn. odkaz na Werewolves of Armenia - Powerwolf)

A tak jo... když byste byli pokousaní, tak asi usnete... a třeba se vzbudíte kdesi v matrixu.Magg | 11.11.17
Vůbec ne Majko, jen ... není tolik času kolik bývalo.. a dělám dost věcí okolo. :) Zkusím to tu rozhýbat tvorbou, slibuju. :)
majka528 | 15.10.17
Mag, ty jsi na tuto stránku zanevřela,že sem už vůbec nic nepíšeš? Já jsem si ráda přečetla tvoje postřehy. Nebo máš jinou stránku? Zdravím.
Komentovat.
Name / Nick:


Web: (ve tvaru http://www.yourdomain.com)


Comment: