Pravý den blbec
10.02.2016 • Komentáře (3): napsat • Téma : Milý deníčku..
Máte den blbec? Každý ho zná, ten den, kdy se nic nedaří a všechno se.. jak to říct slušně, ale přesto výstižně... no všechno se prostě sere. Někdo si myslí, že má den blbec a někdo ho opravdu má. Těžko říct, jestli jsem tím, kdo si to myslí oprávněně, ale rozhodně se tak cítím. Dneska mi nejspíš na hlavu spadlo něco těžkého a všechno okolo mě začalo stagnovat.

Začalo to ryze neonlineovým ránem. Jo, čtete dobře. Můj telefon, moje spojení se světem, se prostě rozhodl, že nepůjde. Nemám ponětí, co ho tak naštvalo, že se mi ještě pomstil zničením simky. Každopádně jsem mu asi nějak ublížila.. kdo ví jak, ale aby toho nebylo málo...

Sednu ráno do auta a jedu vyreklamovat telefon. Venku hnusně, jako kdyby si příroda řekla: " Hele, má hodně blbej den, tak budu soucítit a probrečím půlku dne.. aspoň tu, co ona bude běhat po věnku.". Tak ... díky přírodo. Takže nejen, že po pár metrech moje vlasy vypadaly jako umyté, ale bez šampónu, ale ještě k tomu tak hnusně foukalo, že jsem na reklamační přišla jak zmoklá slepice ošlehaná do ruda větrem. Moc pěkný.

Reklamace hotová, jedu si pro novou simku. Cože? Heslo pro komunikaci? To jako vážně? Hmm.. nevím. Nakonec se mě, jako zmoklé dámy se sešlehanými tvářemi do ruda a sebevražedným výrazem. technikovi prostě zželelo a simku mi vyměnil i bez znalosti nějakého po**aného heslo. Hawk.

Dojedu domů, strčím simku do telefonu. Jdu na překopírování kontaktů.. simka nenalezena! Cože?! Samozřejmě, simka je pryč.. jedu zpátky! Naštěstí chytám toho samého technika, který už se směje při mém příchodu. Ani si nepípám pořadový lístek a jdu k němu jak ke starému známemu si hezky postěžovat. Už nevím jestli mám brečet nebo se smát.

Totálně vyčerpaná dojíždím domů. Konečně. Vysleču se, sednu si, podívám se ven.. a v tu ránu přestane pršet. K čertu.

Den blbec.Namari | 04.07.16
He likes to create conteovrrsy with the garbage that he writes. Ang, I thought you mention in another article about Icke that he was a Jew. Is there enough proof that he is a Jew? His wives seem to have been all Jewish. Jews are champions in spreading bs and of course, making a buck out of.
Magg | 17.02.16
Samozřejmě, tyhle dny zná nejspíš každý z nás. Myslíš design "aktuálek"? Ten je tu od změnění designu, jen je třeba vždy zmáčknout F5 několikrát, aby se stránka zaktualizovala celá. Tím, že jsou aktuálky vložené přes vnořené okno se design aktualizuje pomaleji jak design stránky :) Tak aspoň že si teď (aspoň doufám) můžeš už design stránky vychutnat kompletní. :)
majka528 | 15.02.16
Magg, koukám, že jsi změnila barvu této stránky a vzhled, je to hodně přizpůsobený červené barvě jak máš grafiku.
K tomu tvému komentáři - to vím, že je některý den blbec, znám to od sebe, že mám dny, kdy mi všechno padá z ruky, co můžu tak rozliju, vysypu, rozbiji a ještě ke všemu i zakopnu, to se prostě stává. Ale není všem dnům konec a pak přijdou dny, kdy je vše mnohem lepší a šťastnější. Takže měj se fajn a ať máš další dny krásné.
Komentovat.
Name / Nick:


Web: (ve tvaru http://www.yourdomain.com)


Comment: