Slíbila jsem rozjezd, 105. design stránky!
04.02.2016 • Komentáře (8): napsat • Téma : Historie stránky
Slíbila jsem, že se to na této stránce zase rozjede a tak začínám konat. Představuju Vám už neuvěřitelný 105. design stránky! Šílené, ne? Pro mě osobně rozhodně. Je to jako včera, kdy jsem tuto stránku zakládala a už se jí blíží deváté narozeniny. Za tu dobu se to vystřídalo poměrně rozsáhlé množství témat, ale jen ty nejosobnější tu stále zůstávají. Grafika, články a tvorba všeho druhu.

Nevím jestli se Vám design bude líbit, ale můžu Vám tímto představit svoji nejnovější tvorbu. Jak co se webdesignu týče, tak co se týče digitální kresby. Záhlaví je moje práce. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale ještě nedávno jsem na designu preferovala maximálně tři barvy, abych je hezky sladila. Dnes představuju design s širokou škálou barev.. a snad sladěný! Pro mě osobně je to úspěch. Snad se Vám bude líbit. :)Latrice | 04.07.16
- Oh my goodness!! I love Chattanooga!! Lived there for 7 years prior to moving to Indiana. It’s nice to see some pics of my old ho80e#m23&;The aquarium is awesome!! Loved that place…
Magg | 13.02.16
Blanch: Děkuju! Tebe jsem tu neviděla (nečetla) ani nepamatuju.. je fajn vidět, že sem ještě někdo sem tam zavítá. xD Ne.. s grafikou jsem to nevzdala, jen publikuju jen velmi málo. Taky je míň času.. to jistě každý zná. :) Ale tenhle web je moje historie, tak se vzdát nehodlám. :)
Blanch | 12.02.16
Magg, tohle je bomba :)
Super kombinace i prvky.
Sice mám širokoúhlý monitor a vysoké záhlaví vidím přes celý monitor, ale celkově je to pastva pro oči. Barvy, kompozice, prvky...
Je fajn vidět, žes to s grafikou nevzdala :)
Už je to takové smutné, jak ji nikdo skoro nedělá :)
Katy | 06.02.16
Je zvláštní u tebe vidět červenou, ale je to příjemná změna! Neuškodí někdy použít něco barevnějšího. Nemusím dodávat, že se překonáváš s každým vzhledem víc a víc, to už je typické! :D Jsem ráda, že se to tu bude rozjíždět, jsem netrpělivý návštěvník, který čeká na rozjezd dlouho :D
Magg | 05.02.16
Marteen: Jasné, neboj, budou přibývat. Stejně tak články a kdo ví, co mě všechno napadne publikovat. xD Ne, není to vůbec jednoduché, ale to je to, co jsem chtěla. Něco pořádně propracovaného. :)

Brige: Tak doufám, že tě ještě dlouho budu překvapovat. xD Chápu, že na staré (malé) rozlišení už tento web není dělaný a ani ho už nechci přizpůsobovat, tak se ti určitě objevuje posuvná lišta. Tak snad mi to odpustíš xD Lay tu zůstane tak dlouho, dokud nenakreslím další vlastní tvorbu.. a to může být i velmi velmi velmi dlouho. Počítala bych to na měsíce. :)

Majko: Děkuju moc! Taky fialovou miluju a koukám, že jí poslední dobou dost používám (a to sem se jí jednu dobu záměrně vyhýbala), ale snad to brzy neomrzí. :)
majka528 | 05.02.16
Krásný design a ještě v mé oblíbené fialové barvě - perfektní.
Brige | 05.02.16
Když už jsem si říkala, že mě u tebe nic nepřekvapí - sakra, zase si mě posadila na zadek z pěkný vejšky.
V životě si neměla nic propracovanějšího (vím, že už jsem to někde říkala a říkat asi budu stále, neustále vymýšlíš něco nového).
Když koukám na tu úžasně nakreslenou slečnu v záhlaví, nestává se mi abych v něčem takovém viděla všech pět hlavních elementů (voda, vzduch a taaaak daale)
Jediný co mi na tom vadí je ten blbý IE co tu mám v práci jako jediný funkční prohlížeč a na něm nastavený šílený rozlišení..
Doufám,že i tenhle lay tu chvíli pobude než všechno prozkoumám :D (ale už i te´d se těším na ten další :( :D )
marteen | 05.02.16
No zase vidíme pokrok! Ked si pozriem staršie dizajny a tento tak hlavne co sa týka tela stránky tak si sa posunula dopredu o hodne! Uz to nie je nic jednoduché aké mnoho krásnych detailov, kombinacii tvarov a farieb. Záhlaví husté ako vzdy. Mam z tohto layoutu taky Artsy feeling takze dúfam ze bude zase pribúdať art ci uz v literárnej alebo grafickej ci inej forme. Well done!
Komentovat.
Name / Nick:


Web: (ve tvaru http://www.yourdomain.com)


Comment: