Švédská módní ikona
13.06.2015 • Komentáře (9): napsat • Téma : Názory a články
Bylo nebylo, jednoho dne byla ze světoznámé metalové kapely vyhozena zpěvačka. Národ byl v rozporu s tím, co si myslet a co očekávat. Spoustu mozků v hlavách spousty lidí produkovalo myšlenky typu "ó můj bože, to snad ne?!" a spoustu mozků v hlavách spousty zase jiných lidí hlásal hlasité:"huráí!". Můj mozek hlásal hurá.. a tehdy to začalo.

Po Anette Olzon - ex (zpěvačce) ženě z Nightwish jsme po jejím hlasitém odchodu nic neslyšeli. Ti zvídavější zaslechli nějaké zmínky o vycházejícím sólovém albu Anette, ale většina světa asi nezereagovala její další existenci. Po velmi dlouhé době - protože jsem ta zvídavější, jsem navštívila oficiální blog této ex-dámy. Musím uznat, že teď opravdu velice lituji, že jsem svému žaludku dopřála před pár minutami nový obsah. Chyba.

Anette je velmi sebevědomá žena, která fušuje do řemesel mnoha ženám/dívkám. Být zpěvačkou ve světoznámé kapele jí nestačilo, protože ona má jistě na víc. Je to krásná žena shruba čtrnáctiletá, co si zapamatovala číslo kreditní karty své matky, navštívila pochybné obchody a začala přes internet radit ostatním jak se líčit a oblékat.. Doufám, že nejíte?!


Hej! Ty tam.. polož ten rohlík a ty vedle polož tu zmrzlinu. Anette Vám totiž teď ukáže, co to znamená být módní ikonou v tomto zkaženém světe, jak se oblékat, jak se líčit a jak se tvářit na správné selfie fotografii.

Selfie: To je autoportrét nikoliv focený mobilním telefon pomocí přední kamery, ale rovnou zrcadlovkou přes zrcadlo. (Anette Olzon)


Módní vlna:

# Jeanové bundy byly vždy nadčasovým doplňkem. Miluju je v kombinaci s rockovými koncerty a akcemi, protože tam vynikají a dotvářejí atmosféru alkoholu a tvrdé hudby. Ovšem zvolené brýle byly nejspíš vytvořené podle tváře kudlanky, jejíž výraz Anette rovněž napodobuje. Je to jeden z vůbec nejlepších outfitů Anette, co jsem na jejím blogu viděla.
# Bílé rolákové šaty s rukávy, naprosto nevkusně doplněné (což bohužel není překvapení) TENISKAMI (?!!!!!!) S ponožkami v barvě žlutého zvýrazňovače?! No aspoň, že jí někdo učesal.
# Jak se oblékat a chovat na obchodní schůzce? Nejlépe se nacpat do něčeho s leopardím vzorem, hubu si zmalovat výraznou růžovou za kterou by se nestyděla ani lehká žena a na židli se v sukni posadit obkročmo, protože je přece léto a židle chladí. Pro zvýraznění osobitého stylu doporučuji strčit si mezi zuby sluneční brýle a tvářit se důležitě, držíc nevkusnou tašku. (či co to je)
# So What. "Jmenuji se Anette Olzon, mám hlad a je mi čtrnáct." Proboha ne, jedenáct.. ani čtrnáctiletá slečna by se takhle dobrovolně neoblékla!! možná chlapec ano..
# Módní profesionální póza hodná zralé ženy. Pche!
# Chápu, že má Anette na svůj věk a po porodech pěknou postavu. Její syni budou jistě nadšeni až jednou probrouzdají mamku na netu.
# Vysvětlete jí proboha někdo, že se k šatům/sukním tenisky nenosí!!!! A ten přehoz.. není to rozpadající se koberec? Každopádně wow, zkombinovat ho s tím stařeckým límcem.
# Neoblékají jí děti? Žlutá krajková, modrá saténová, vyblutá kobercová, korálky všech barev, lesklá kabelka, černé boty na podpatku (hmm, pokrok) ...
# Póza v lese.. hádám, že Anette plašila ptáky. Jen nevím, proč si do lesa bere kabelku Louis Vuitton a halenku, která by se hodila spíš do kostela, jak do lesa na procházku.
# Ano. Vypadáme na kolik se cítíme.. kolik, hm? 70? Podle oblečení a pózy ano.
# Jak se správně nalíčit? Udělat tvářenkou kolo, jako v mrazíkovi, totálně se přemake-upovat a nechat si na krku nevzhlednou žluto-hnedou skvrnu.. nejspíš špíny.
# Originální módní outfit. To vše můžete mít za 9,90 Kč. Brýle zdarma.# Reklama na magnum, okousané nehty, šedivějící vlasy a šperky jak zlaté, tak stříbrné.. no páni.
# Romantická pusa na závěr.Všechny uvedené fotografie jsou dílem Anette Olzon a podléhají jejím autorským právům Byly zveřejněné na jejím oficiálním blogu netteolzon2.blogspot.


Najednou mi můj šatník připadá.. velmi hezký... Hej ty tam! Chceš kýbl? Zvracíš? Já ti říkala, že nemáš jíst..Candie | 04.07.16
I told my kids we'd play after I found what I needde. Damnit.
Andralyn | 04.07.16
A perfect reply! Thanks for taking the trubelo.
Jace | 04.07.16
Ext!!ingic! And it’s so awesome that your Etsy is getting tons of business from it! I really need to order from you soon (or maybe not soon since, you know.. tiny infant)
Kaki | 08.07.15
Já vždycky měla Anette spíš za tu drsnou černovlasou rockerku. Tohle je naprosto příšerný, opravdu nemám slov. :)
Magg | 19.06.15
Ten článek neměl být vtipný. Na tom, že se Anette nedokáže prezentovat profesionálnějším způsobem nic vtipného není. Nemyslím si, že vlastní názor je krokem mimo, naopak si myslím, že lidi co mají oči uznají, že Anette potřebuje stylistu. Jestli k něčemu ten článek směřuje, tak spíš k "proboha, takhle zahodit šanci na kariéru". Měla najednou start, který by si přálo opravdu mnoho zpěvaček, ale nejenže to podělala u kapely, ale nevyužila ani pomocné ruky od Tarji Turunen. Kdybych tedy chtěla řešit jak jí mám nebo nemám ráda, psala bych o úplně jiných věcech... Pravdou ovšem je, že to není o sympatiích, je to článek o nevkusu.
Souri | 18.06.15
Myslím, že jsme všichni už dávno pochopili, že Anette není tvoje favoritka. Bezva, moje taky ne, ale tenhle článek je krok mimo. Skoro vypadá jako prvoplánový "podivejte se jak se mi nelíbí" hejt. Ani vtipný nebyl... škoda, mám za to, že máš na inteligentnější věci...
Souri | 18.06.15
Myslím, že jsme všichni už dávno pochopili, že Anette není tvoje favoritka. Bezva, moje taky ne, ale tenhle článek je krok mimo. Skoro vypadá jako prvoplánový "podivejte se jak se mi nelíbí" hejt. Ani vtipný nebyl... škoda, mám za to, že máš na inteligentnější věci...
Magg | 14.06.15
Vím, mám dost velkou časovou prodlevu.. a tohle by asi netipoval nikdo :D Anette je velké téma, které by tu mohlo mít klidně sekci.. ale to můžu udělat až v momentě, kdy nebudu moct jíst.. :)
Katy | 14.06.15
Čekala jsem na nový článek opravdu dlouho, ale že přijdeš s něčím takovým to bych opravdu netipovala...:D
Komentovat.
Name / Nick:


Web: (ve tvaru http://www.yourdomain.com)


Comment: