11 let online, budíček!
14.12.2018Komentáře (3):napsat • Téma : Design stránky
Baf! ... No dobře, uznávám, že jsem na tuto stránku nesáhla asi tak rok a pùl. Ale stále je tu (To má být omluva!), a tak jsem se rozhodla snad (doufám) konečně s tím něco udělat. Pro začátek stisknìte asi tak desetkrát klávesu F5, ať se pořádně zaktualizuje nový design stránky, už 108. !!!

Abyste věděli, tak jsem to vzala hezky od podlahy. Stránka nemá pouze nový design, ale má také zbrusu nové sekce. Projeïte si to nejlépe asi všechno, porotože jsem upravila snad komplet co jsem na stránce našla. Porozhlédnìte se a hlavnì zbystřete v navigaci odkaz tvorba-novinky, kde ode dneška uvidíte veškeré novinky o tvorbě, která bude. Už jich tam dokonce pár máte, aby řeč nestála.

Mrkněte třeba na nové fotky.

Pamatujete si ještě na příběh "Název zůstává utajen"? Bude z toho kniha. Ano, vážně. Moje maličkost nezahálela a psala a psala. Něco málo se můžete dovědět v sekci věnované této záležitosti. Už má však svůj název. 18.oběť.


Jsem zpět!! Chyběla jsem vám? xD

Vaše Mac. ....Grafika je druh emoce
12.02.2017Komentáře (2):napsat • Téma : Design stránky
Rok. Rok jsem na tenhle web nesáhla. Ani nechápu, jak jse to vlastně mohlo stát. Nový desing? Rozhodně. Když se účastníte něčeho takového, jako je koncert dvou mistrů momentálního metalového nebe (ne, nemyslím to tak, že jsou tyhle kapely mrtví!!!), nejde to jinak, než začít tvořit a poslouchat dokola jejich muziku, i když je konceptem i textem tolik odlišná, že by člověk řekl, že se nedá zkloubit do jednoho díla. Ale stejně, jako je lze vidět na jednom pódiu střídající se před stejným davem, tak je lze dát vedle sebe do hlavičky těchto praštěných zapomenutých stránek.

Nadpis: Filozofování?
Tak určitě. Protože prostě když děláte něco takhle bláznivého v jednu ráno, tak prostě nejde nefilozofovat, ačkoliv je to všem ukradené, protože každý normální člověk prostě právě počítá osumdesátou ovečku nebo už stačil vytvrdnout u šedesáté druhé vlnatice. Já poslouchám písničky o krvi a černých mších říznuté kosmickými algoritmy. Praštěné? Samozřejmě.

K jádru oříška.. grafika je prostě druh... nebo nástroj emoce. Je stejná jako hudba. Dokáže vyjdřovat energii, bojovnost, mocnost... ale i nudnost a únavu. Osobně doufám, že k Vám tenhle design spíš hraje muziku těchto dvou excelentních kapel. Protože prostě All we need is blood... BLOOD! U toho přece nejde usnout, nebo jo? Mimochodem, design nese číslo 106. Hu! Ha! (pozn. odkaz na Werewolves of Armenia - Powerwolf)

A tak jo... když byste byli pokousaní, tak asi usnete... a třeba se vzbudíte kdesi v matrixu. ....Jennifer Lawrence
31.08.2015Komentáře (2):napsat • Téma : Design stránky
A zase jsem tu s novým designem pro fanstránku! Tentokrát ale pro mojí.. jo, slyšíte dobře, otevřela jsem fanstránku, chybí mi práce na webu jako taková! A Jennifer mám ráda... Tak jestli chcete, mrkněte, komentujte či prskněte a odejděte nebo jak chcete a co chcete.

Web: jenlawrence.czDesign bude dodán do portfolia. Mimochodem web se teprve rozjíždí, ještě je třeba udělat hodně věcí (obsah a taky dodělat polorozdělaný design v galerii xD ), tak se neděste, všechno bude.. a vzhledem k mému nasazení asi dost brzo. :) ....poslední dvouciferný design stránek
17.09.2013Komentáře (6):napsat • Téma : Design stránky
Pokud se Vám tento design jeví jako příliš čístý a nudný, nejspíš je tomu tak. Ale zachtělo se mi udělat něco maličko.. čistějšího a nudnějšího. Tato stránka funguje především jako takové malé a milé portfolio veškeré mojí tvorby.. pokud se tak tomu vůbec dá říkat.

Artwork v záhlaví je opět moje práce. Ne, to město co je tam skoro neviditelné jsem nekreslila, to je z nějaké volně dostupné tapety na plochu. Města si sama nefotím, alespoň ne z takové perspektivy.
Nevím, jestli se Vám tento design bude líbit, ale doufám, že se Vám alespoň nebude nelíbit. :)

Za krátkou chvíli při připravování tohoto designu jsem hned dvakrát obdržela stejnou informaci. "Takže ten stý design bude /musí být bomba". Kdo sakra říkal, že nějaký stý design bude? Já totiž tu stovku přeskočím.. a příští design bude 101. xD ....98, změny a nový design
30.08.2013Komentáře (10):napsat • Téma : Design stránky
Aniž bych si to uvědomovala, po neuvěřitelném půl roce měním design stránek. Zdálo se vám to tak dlouho? Mě teda ani náhodou! Možná to bylo příjemností minulého designu, možná leností, možná něčím jiným... kdo ví. Každopádně stránka má nový vzhled - v pořadí už devadesátý osmý! V záhlaví vidíte opět moji tvorbu.. nechtěla jsem pokazit svoji snahu o to dělat tady designy jen ze svojí tvorbou... tak to byl možná ten půl roční důvod! xD

Neptejte se mě, co to má vlastně znamenat, či vyjadřovat. Každý si v tom najděte to, co chcete vy sami.. O tom přece tvorba je. Každý z nás to může vidět jinak, každému z nás to může vyjadřovat něco jiného.. (že by to bylo totéž?) Věřím, že vám to řekne úplně něco jiného, než to říká mě.. ale tak to má být.. nebo možná ne.. ale mě se to nechce vysvětlovat.

Společně s novým designem jsem nainstalovala také novou verzi systému. O staré články nepříjdete, jsou tady a odkaz na ně se objeví s polečně se stránkováním aktuálek. V některých sekcích najdete nahoře odkaz "novinky", který vás přesměruje na novinky této sekce (nikoliv všechny novinky). Je to možná trošku matoucí, ale má to svůj význam.

Vznikne i pár nových sekcí.. náznak můžete vidět v levém sloupci úplně dole, kde jsou vypsané nějaké kategorie... dokud tam nebude nic vložené, nic vám nenaběhne.. nečekaně, že? xD

A konečně naposled... změnila jsem systém objednávek veškerých mých služeb. Jsou rozdělené do různých balíčků a ceny jsem pro vás udělala maličko příznivější.. přitažlivější.. lepší a možná i usměvavější.. pokud takové ceny vůbec dokážou být. :)

Tak co, líbí se vám nový design? (F5 tolikrát, kolikrát to bude nutné!) ....