Tvorba 2016 - Digitální kresba doplněna
16.03.2016Komentáře (3):napsat • Téma : Digitální kresba
Projela jsem disk a nahrála nejnovější tvorbu z tohoto roku do portfolia. Musím se přiznat, že Shakira je asi jedna z mých nejlepších kreseb vůbec. V portfoliu uvidíte komplet tvorby z tohoto roku i z let minulých. Můžete vidět postupný vývoj, vylepšování a i změny techniky kreslení.

Mezi ženskými celebritami najdete kromě Shakiry také Emmu Watson, Blake Lively, Angelinu Jolie, Kate Beckinsale, Ninu Dobrev, Jennifer Lawrence (To nejspíš nikoho nepřekvapí!), Shailene Woodley jako Tris ze série Divergence, Cote de Pablo (Ziva David z NCIS) a Miu Wasikowska v roli pro film Purpurový Vrch (mimochodem úžasný film!).
© Magg Perlaque de Rua


Nekreslila jsem jen dámy, v portfoliu naleznete i kresbu mužských zástupců. Johnny Depp jako Sweeney Todd (nečekané, že?), Liam Hemsworth a Chris Hemsworth v roli Thor a, Robert Downey jr, co by Iron Man a nakonec Adam Lambert .© Magg Perlaque de Rua


Více najdete v portfoliu. ....Nejnovější, srdcové a nevyužité & hudební orgáč
17.02.2016Komentáře (3):napsat • Téma : Digitální kresba
Na přelomu asi tak prosince a ledna jsem se snažila dát dohromady podklady pro osobní kalendář. Říkala jsem si, že prostě dokreslím kapely, filmy či herce (nejspíš všechno dohromady), které miluju, zpracuju to a pošu tiskárnám, ať mi to vytisknou jako kalendář 2016. Je únor.. kalendář jsem nestihla. Je mi ale líto nechávat díla nevyužitá, tak jsem se rozhodla zveřejnit prozatím dvě z nich. Myslím, že vás náměty těchto dvou děl vůbec nepřekvapí.

Epica. Samozřejmě. Co by to bylo za srdcový kalendář, kdyby v něm nebyla epica? Nejspíš by to nedávalo smysl. Aby to nebylo jen o díle, rozhodla jsem si dát práci a odkazově vám pod dílo hodit pár nejlepších písniček od nich, abyste buď kapelu mohli poznat, nebo zjistit, zda milujete stejné písničky, jako já. (Respektive nejvíce milujete.. já mám ráda všechny jejich songy!)


© Magg Perlaque de Rua


Another Me (In Lack'ech) (YouTube / Epica: Consing to Oblivion)
illusive consensus (YouTube / Epica: The Phantom Agony)
The Obsessive Devotion (YouTube / Epica: The Divine Conspiracy)
The Divine Conspiracy (YouTube / Epica: The Divine Conspiracy)
Unleashed (YouTube / Epica: Design Your Universe)
Storm the Sorrow (YouTube / Epica: Requiem for the Indifferent)
Requiem for the Indifferent (YouTube / Epica: Requiem for the Indifferent)
The Second Stone (YouTube / Epica: The Quantum Enigma)
Unchain Utopia (YouTube / Epica: The Quantum Enigma)
The Quantum Enigma - Kingdom Of Heaven Part II (YouTube / Epica: The Quantum Enigma)


Druhým dílem jsou Nightwish. Přirozeně. Kapela, která mě dovedla k tvrdé muzice. Za dobu jejího života se v klanu finských divochů vystřídaly už tři zpěvačky. Kdo by ten příběh plný "slz a krve" neznal. Rozhodla jsem se na dílo dát všechny tři dámy. Tuomas s bouchačkou mi přišel jako docela zajímavý nápad v myšlence "pán hlavního slova a střílející oné vypadlice". Samozřejmě tím na něho nehodlám házet špínu, já ho mám ráda!


© Magg Perlaque de Rua


End of all Hope (YouTube / Nightwish: Century Child)
Passion and the Opera (YouTube / Nightwish: Oceanborn)
Planet Hell (YouTube / Nightwish: Once)
Fantasmic (YouTube / Nightwish: Wishmaster)
Wanderlust (YouTube / Nightwish: Wishmaster)
Whoever Brings the Night (YouTube / Nightwish: Dark Passion Play)
Last Ride of the Day (YouTube / Nightwish: Imaginaerum)
Weak Fantasy (YouTube / Nightwish: Endless Forms Most Beautiful)
Yours is an empty hope (YouTube / Nightwish: Endless Forms Most Beautiful)
Endless Forms Most Beautiful (YouTube / Nightwish: Endless Forms Most Beautiful)


Něco je myslím očekávané, ale troufám si říct, že v seznamu najdete i kousky, které byste možná nečekali. Tak se pochlubte, jste na tom stejně? Nebo se třeba nechlubte.. je to na vás. ....Nová tvorba
31.10.2015Komentáře (4):napsat • Téma : Digitální kresba
Teď mám trošku víc času, tak jsem konečně dodělala nejnovější digitálně kreslené dílko. moje oblíbené zpěvačky. Simone Simons (Epica), Amy Lee (Evanescence), Floor Jansen (Nightwish), Tarja Turunen a Sharon den Adel (Within Temptation).

For music & For life


© blackmag.cz


Taky jsem rozjela sekci REVIEWS. Najdete tam nově všechny dosavadní recenze na filmy a také hudební recenze. Recenze budou časem přibývat. Zatím si můžete přečíst ty staré, pokud máte zájem.. i přes poměrně ne zrovna velký počet si troufám říct, že je tam pár zajímavých recenzí. ....Floor Jansen kresba
01.04.2015Komentáře (3):napsat • Téma : Digitální kresba
Měsíc jsem se tu neukázala, abych přišla s tím samým co minule.. Ach jo, že? Další digitální kresba. Já vím! Jsem hrozná, ale ještě nemám plně dopsanou recenzi na nové album Nightwish.

Dnes jsem se dočetla, že tato kapela trhla rekord v prodejnosti alba v české republice a po pouhých třech dnech se stala zlatou deskou! Přišlo mi správné dodělat proto kresbu s Floor Jansen, která dala albu svůj hlas.


© by blackmag.cz
....Nahá a vlasatá Kristen Stewart
04.03.2015Komentáře (2):napsat • Téma : Digitální kresba
Před dvěma dny jsem na facebooku uveřejnila novou tvorbu s Kristen Stewart. Kristen jsem nakreslila stejným způsobem, jak kdysi Amy Lee. S dlouhými vlasy a nahou. Možná je to divný styl kresby, ale ale baví mě dělat dámy tak vlasaté, i když tak ve skutečnosti nikdy nebyly. Plnou velikost najdete v galerii.


© by blackmag.cz
....