Pravý den blbec
10.02.2016Komentáře (3):napsat • Téma : Milý deníčku..
Máte den blbec? Každý ho zná, ten den, kdy se nic nedaří a všechno se.. jak to říct slušně, ale přesto výstižně... no všechno se prostě sere. Někdo si myslí, že má den blbec a někdo ho opravdu má. Těžko říct, jestli jsem tím, kdo si to myslí oprávněně, ale rozhodně se tak cítím. Dneska mi nejspíš na hlavu spadlo něco těžkého a všechno okolo mě začalo stagnovat.

Začalo to ryze neonlineovým ránem. Jo, čtete dobře. Můj telefon, moje spojení se světem, se prostě rozhodl, že nepůjde. Nemám ponětí, co ho tak naštvalo, že se mi ještě pomstil zničením simky. Každopádně jsem mu asi nějak ublížila.. kdo ví jak, ale aby toho nebylo málo...

Sednu ráno do auta a jedu vyreklamovat telefon. Venku hnusně, jako kdyby si příroda řekla: " Hele, má hodně blbej den, tak budu soucítit a probrečím půlku dne.. aspoň tu, co ona bude běhat po věnku.". Tak ... díky přírodo. Takže nejen, že po pár metrech moje vlasy vypadaly jako umyté, ale bez šampónu, ale ještě k tomu tak hnusně foukalo, že jsem na reklamační přišla jak zmoklá slepice ošlehaná do ruda větrem. Moc pěkný.

Reklamace hotová, jedu si pro novou simku. Cože? Heslo pro komunikaci? To jako vážně? Hmm.. nevím. Nakonec se mě, jako zmoklé dámy se sešlehanými tvářemi do ruda a sebevražedným výrazem. technikovi prostě zželelo a simku mi vyměnil i bez znalosti nějakého po**aného heslo. Hawk.

Dojedu domů, strčím simku do telefonu. Jdu na překopírování kontaktů.. simka nenalezena! Cože?! Samozřejmě, simka je pryč.. jedu zpátky! Naštěstí chytám toho samého technika, který už se směje při mém příchodu. Ani si nepípám pořadový lístek a jdu k němu jak ke starému známemu si hezky postěžovat. Už nevím jestli mám brečet nebo se smát.

Totálně vyčerpaná dojíždím domů. Konečně. Vysleču se, sednu si, podívám se ven.. a v tu ránu přestane pršet. K čertu.

Den blbec. ....Ten pocit, když je kočka oblíbenější
30.11.2015Komentáře (2):napsat • Téma : Milý deníčku..
Teď je to už asi dost rozsáhlé téma, kdy lidi zakládají svým mazlíčkům účet na sociálních stránkách, Facebook už je na to evidetně taky připravený, když má v typu účtu možnost i zadat "mazlíček". Tak má Jethro pár dní už svůj vlastní facebookový účet.. a co myslíte? Ano, už má snad třicet lajků, neřád jeden. To se pak nemůžu divit, že takhle ohrnuje nad jídlem...Nemůžu říct, že nemám radost z toho, že se lidem líbí, jen byste nevěřili jak tomu chlupatci roste nosánek. Zachvilku bude chtít nosit na rukách a budu mu muset koupit zlatý záchod.. :D Ale co bych to byla za paničku, kdybych ho nepropagovala, že...

Jethrův oficální mňaukoidní facebook


Narcis. xD ....Prostě se mi zachtělo začít...
08.10.2015Komentáře (4):napsat • Téma : Milý deníčku..
Oprašuju tuhle stránku od pavučin (fuj!) a přemýšlím o tom, že začnu tuhle stránku obohacovat o svoje trapné názory na filmy pro ty z vás, kdo milují horory, thrillery, psycha, mysteriózní filmy a podobně. Prostě takové ty filmy, které jsou rozporuplné, plné násilí, krve, lekáků a blbostí. Těmi filmy, kterými se stránky o recenzích nezabývají, protože se podle autorů asi ani není čeho zabývat. Já se toho ráda chopím.. tak se můžete začít těšit na moje prudké slovní průjmy.

Už to chce jen vymyslet místečko, kde budu tyhle žvásty na stránce ukládat.. no maličkost! xD ....Kouzlo Vánoc dnešní doby
03.12.2013Komentáře (6):napsat • Téma : Milý deníčku..
Zatímco před několika desítkami let se řešila jakási tradice...dnes je všemu jinak. Lidé cupitají do obrovských nákupních center a všude okolo jsou slyšet věty typu:"Co jí mám koupit? Bože, já mu musím něco koupit, ještě nic nemám!". Schválně. ruku na srdce, kolik z vás někdy řeklo nebo si myslelo tento typ vět či dokonce tyto věty? Já myslím, že většina.. a to je to, co se mi nelíbí.

Vánoce. Svátek, který by měl znamenat mnohem víc, než jen nějaké "Musím mu koupit dárek."Nemůžu říct, že bych je měla ráda... Vánoce jako takové mi v podstatě nic neříkají, protože já nejsem člověk, který by v tyto věci věřil. Řekněme, že se mi Vánoce líbí jako .. čistě rodinná tradice, kdy se lidé sejdou večer u stolu. To jsem ochotná ekceptovat a kdyby to bylo takto, byla bych asi nadšená každý rok, že jsou tu Vánoce.. ale ne, nejsem nadšená.

Vánoce jsem o penězích. Vánoce jsou o přetvářce a Vánoce jsem především o tom, že lidé musí něco, co nechtějí. Musí kupovat dárky celé rodině, musí spolu večeřet i když nechtějí... Co je to za trapný a divný zvyk, kupovat dárky lidem, kterým dárky kupovat nechcete? To potřebujete mít Vánoce proto, aby jste mohli někoho druhého, někoho milovaného obdařit dárkem?

Proč se o Vánocích neprojít venku, jsou-li bílé.. nedát si večeři, pustit si hudbu či nějaký film a prostě prožít maličko kouzelnější večer, než jsou běžné dny?

Ne. Hurá na nákupy.. bože, ještě jsem nezačala! ....