Slíbila jsem rozjezd, 105. design stránky!
04.02.2016Komentáře (8):napsat • Téma : Historie stránky
Slíbila jsem, že se to na této stránce zase rozjede a tak začínám konat. Představuju Vám už neuvěřitelný 105. design stránky! Šílené, ne? Pro mě osobně rozhodně. Je to jako včera, kdy jsem tuto stránku zakládala a už se jí blíží deváté narozeniny. Za tu dobu se to vystřídalo poměrně rozsáhlé množství témat, ale jen ty nejosobnější tu stále zůstávají. Grafika, články a tvorba všeho druhu.

Nevím jestli se Vám design bude líbit, ale můžu Vám tímto představit svoji nejnovější tvorbu. Jak co se webdesignu týče, tak co se týče digitální kresby. Záhlaví je moje práce. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale ještě nedávno jsem na designu preferovala maximálně tři barvy, abych je hezky sladila. Dnes představuju design s širokou škálou barev.. a snad sladěný! Pro mě osobně je to úspěch. Snad se Vám bude líbit. :) ....Blíží se konec roku
05.11.2015Komentáře (8):napsat • Téma : Historie stránky
Ani nevím, kde se tento nápad zrodil, ale najednou to prostě bylo. Příroda. Nejvíc zanedbávanější mega organismus na světě. Abych tohle dílo maličko upřesnila, nebo spíš jeho myšlenku, má to hlásat jediné:

Příroda je čarodějka, ale už jí odtikává čas.


Opět dávám dohromady barvy, které se k sobě hodí i nehodí, ale na to už jste si asi zvykli. Tak co myslíte, je tohle dobrý design? Doufám.. má totiž už magické pořadové číslo 104. To je opravdu hodně hodin kódování a dělání designů na tuhle zaprášenou stránku. ....Souboj hudebních živlů
16.08.2015Komentáře (6):napsat • Téma : Historie stránky
Nightwish. Kapela, která mnoho lidí přivedla k tvrdé hudbě a která znovu kvete s novou zpěvačkou Floor Jansen. V táboře fanoušků bude už asi do smrti panovat věčný boj o to, která zpěvačka byla pro kapelu ta pravá. Anette z mého pomysleného tábora mizí, protože podle mého názoru to nikdy nebyla kompetentní zpěvačka. Ale Tarja? Ano, ta ano. A tak mi příběh Nightwish připadá jako boj ledu a ohně (nebo jako píseň ledu a ohně? Jestli ano, tak je to opravdu taková malá hra o trůny.. momentálně na něm sedí Floor. Nebo na něm sedí Tuomas? Je to složité..).

Ať je to jakkoliv, právě se díváte na nový, už 103. design stránky! Co na něj říkáte? ....Design a myšlenky cvoka v noci
12.10.2014Komentáře (4):napsat • Téma : Historie stránky
Půl dvanácté v noci. To je čas, který je naprosto ideální k rozjíždění nových věcí. Zatímco veškeré obyvatelstvo vážící si svého života právě provozuje REM fázi, já sedím u počítače a přemýšlím, zda jsou některé věci normální či ne. Vskutku filozofické myšlenky, které můj život nikam dál neposunou. Na druhou stranu ho ale také nezničí, takže se jim klidně můžu věnovat dál.

Můj život se mění. Je to každý den, který rozhoduje o dalším mém postupu. Už nevím, kam dřív skočit, abych si zaručila klidný, ale produktivní život. V momentech jako je tento si připadám jako někdo, koho unáší divoká řeka. Sem tam mě to hodí napravo, sem tam nalevo, ale nikdy nezůstanu pevně na jedné straně. Houpe to semnou a mě se dělá špatně od žaludku. Ale to je jen nejistota a ta má tu moc.

Nakonec snad jen to, že ve dvě ráno vlastně není inteligentní cokoliv psát a o čemkoliv přemýšlet. Nový design, nový systém mého webového světa. 101. verze stránek je tu s úplně novou érou. Stránka se stává oficiálním blogem, který je věnovaný především mé schopnosti plodit písmenkoidní šílenosti.

P.S. - chce to všude dávat F5 a přivírat očka u nedokonalostí. Ty pořeším za denního světla. ....internetem ztracená stránka
26.04.2014Komentáře (7):napsat • Téma : Historie stránky
Po strašně dlouhé době aktualizuji tuto internetem ztracenou stránku, a to hned novým desigem. Vím, že je těžké překousnout moje počáteční vyprávění, ale vydržte to.. já se s vámi chci totiž podělit o věci, které vám z největší pravděpodobnosti budou úplně ukradené.

Tak.. je to dlouho, co jsem psala na tento web a snažila se udržet vaši pozornost. Nevím, zda se mi chce někoho přesvědčovat, že je tato stránka úžasná a že si zaslouží své návštěvníky.. co já vím? Posuďte to sami. Chci se momentálně jen pochlubit z pár věcmi.. Nejenže v záhlaví nového designu vidíte moje nové dílo, ale tento vzhled má číslo... pozor, pořádně se nadechněte a zadržte dech.. ano, je to stý design stránek (ano, číslo v záhlaví opravdu něco znamená). O neuvěřitelnosti tohoto čísla by se dalo psát ještě spousta stějně unavujících řádků, které právě proběhli.. takže stačí.

Vaše M. ....