Layouts
Unused designs of this web
VYBERTE ROK: 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - NEPOUŽITÉ DESIGNY


Možná možné, ale nikdy nepoužité. Rozhodla jsem se udělat tuto sekci, abych sem mohla umisťovat tu tvorbu, kterou z nějakého důvodu na tomto webu prostě neuvidíte.

# Wolf
Musím říct, že jsem dlouho přemýšlela, zda tento design nepoužít. Nakonec jsem ale design kompletně předělala a vznikl z něj oficiální 96. design stránek (první design roku 2013).


# Face of life
Takový koloběh.. maska života. Líbilo se mi záhlaví, ale nějak jsem nebyla schopná udělat něco, co by vybočovalo z řady nudných a jednotvárných vzhledů na internetu..


# Hořící Anděl
Nevím jak jinak tento web nazvat. Ze začátku se mi zdál dobrý, ale musela jsem si přiznat, že je příliš ponurý. Něco se mi na něm prostě nezdá. Nápis, písmo, nebo dokonce celé záhlaví.. nebo to dřevo? Prostě jsem ho nakonec nepoužila.


# Démon nad městem
Ano - líbí se mi.. chtěla jsem ho dodělat, ale je příliš tmavý a mě tmavé vzhledy unavují.. bohužel


# Fialový Skvost
Důvod nepoužití tohoto vzhledu není v tom, že by se mi nelíbil. Ve stejném stylu jsem udělala modro-žlutý vzhled a tak jsem tento už použít nechtěla, protože byl v podstatě stejný.


# The Crow
Nudné. Obrázek této vrány mám hrozně ráda, ale.. celé mi to příjde nudné nebo.. né dost dobré.


# Svět za sklem
Fialový vzhled. Piplala jsem se s ním hrozně dlouho. Vlastně se mi i líbil, ale uvědomila jsem si, že působí hrozně "dětinsky". Je to jako "pohádka" - což mě mrzí. Ráda bych ho použila.. ale nějak... mi to nejde. A to přesto, že se návštěvníkům těchto stránek líbil.


# Černá křídla
Myšlenka vyloženě "blackmagovská", ale.. nějak nedodělaná. Přišlo mi to ten moment hrozně takové.. nudné, stejné jako většina vzhledů.


# Copying blackmag.cz
Stejný způsob jako jeden ze vzhledu zde na webu, akorád v maličko jiném provedení. Jako sranda a hra v Photoshopu dobrý, ale jinak nepoužitelné.


# Melancholy Winter
Takové nemastné neslané děvče jménem melancholie se snaží si hrát na paní zimu, ale marně. Toť vše. Pro jistotu nedodělané..


# Kámen
Tmavé, nudné, o ničem a ještě s nádechem smutku, "ničehosti" a všeho toho, čeho se hodlám vyvarovat. Irinie.


back