název zùstává utajen
Criminal horror
Příběh, který píšu od roku 2010. Ostrá osnova a nápad vznikl tady na webu a byl nějakou dobu zveřejněn. Příběh byl tedy prozrazen pár vyvoleným, kteří navštěvovali tuto stránku. O další vývoji a obohacení příběhu, ale nemá nikdo ani tušení..Informace:

Žánr: Psychologický krimi/thriler/horor
Počet stran: cca 400-500
Plánované vydání: 2019
Psáno od: roku 2010


Ukázky:

Úzká ulice se hemží mnoha zvědavými lidmy. Je to přesně takové, jako vždycky. Jakmile se rozkřikne po okolí, že se někde něco stalo, nikdo nemyslí na tragédii, která se odehrála. Je to zvědavost, která na tato místa přitahuje lidi s mobilními telefony připravenými fotit. Nesoucí se tělo, jakýkoliv pytel či sáček v rukách vyšetřovatelů je okamžitě zaznamenán na nespočet fotících přístrojů, aniž by si jejich majitelé uvědomovali, že tím vlastně vyzrazují počínání si vyšetřovatelů, kteří se snaží o přesnný opak


Vysoká vlhkost a značná zatuchlost okolí bránila třesoucímu se organismu se pořádně nadechnout. Velká ztráta krve se nemilosrdně projevila závratěmi a všestrannou slabostí. Všude okolo, v každém koutě i celém prostoru byla hmatatelná špína a hustá tma. Při veškeré námaze bylo možné, i když velmi špatně, zaostřit alespoň nějaké obrysy. Byla to místnost! Velká, poněkud zvláštně tvarovaná a hrozně studená. Připomínala ty staré domy, které nejsou schopné pohltit díky tlustým zdím žádné teplo a ani náznak světla. Od úst se draly skoro pohádkové obláčky páry. Ačkoliv byla tma, nenaháněla hrůzu, ale naopak nevídaný pocit bezpečí.


Přípravené nástroje vypadají jako mix pitevních a operačních nástrojů. Ať už kdysi tomuto účelu sloužily, teď tu nejsou proto, aby uzdravovaly a zachraňovaly. Mají zcela opačný význam. Není divu, že se dívka při pohledu na ně rozklepe a do očí jí vyhrknou slzy. Je to tady. Zatnout zuby a myslet na něco úplně jiného. Oči se stáčí ke stropu místnosti a skalpel nebo něco mu podobné vniká do těla a zanechává v něm malou, ale hlubokou ránu. Ona je ale na míle daleko. Je v parku plném květin. Ačkoliv je to jen vzpomínka, je tak silná a živá, že je možné si vybavit zpěv ptáků, lehký vánek i vůni květin, které jsou doslova všude okolo.

back